4 sierpnia 2022

Mały Pomysł Wielka Firma

O biznesie i o życiu

Flagi plażowe

Rozpoznawalność danej firmy ma priorytetowe znaczenie dla jej działalności oraz dynamicznego rozwoju – dlatego, rozreklamowanie loga firmy pozwoli na pozyskanie zainteresowania wśród potencjalnych odbiorców i kontrahentów.

Bilbordy, potykacze i flagi plażowe

Banery reklamowe, billboardy, potykacze czy reklamy świetlne są częścią strategii firmy w celu podniesienia jej rangi na rynkach krajowych, a także zagranicznych. Każda firma, której celem nadrzędnym jest osiągnięcie sukcesu, stara się zaprezentować swoje walory we wszystkich możliwych środkach przekazu. Stąd właśnie pomysł na umieszczenie najistotniejszych informacji, głównie logo firm, na różnych nośnikach, ustawianych w miejscach tłumnie odwiedzanych przez społeczeństwo. Do tego typu nośników można zaliczyć również beachflagi – umieszczane nie tylko na znacznych wysokościach, ale również w miejscach trudniej dostępnych dla innej formy reklamy. Te miejsca to plaże, boiska sportowe, ośrodki rekreacyjne, tereny adaptowane na stoiska targowe, hale przemysłowe i wiele innych, tym podobnych lokalizacji.

Istotne informacje o flagach plażowych

Flagi plażowe umocowane są zazwyczaj do przeznaczonych do tego celu wysokich masztów lub specjalnych stojaków, wyraźnie eksponujących każdą informację umieszczoną na fladze.
Umieszczając flagę na maszcie, każda firma musi liczyć się z nieprzewidzianymi okolicznościami, które zniweczą zamierzony cel – źle umocowana flaga może zostać zerwana przez silny wiatr, owinąć się wokół masztu pozostając nieczytelna, podrzeć się, gdy materiał użyty do jej uszycie był słabej jakości lub zbyt intensywne opady atmosferyczne zabrudzą tło. Większość flag można łatwo utrzymać w czystości, co jakiś czas zdejmując je z masztu i piorąc w pralce z dodatkiem detergentu. Postrzępione brzegi można wzmocnić, a nadruk ochronić przed promieniowaniem słonecznym stosują preparaty do impregnacji tkanin i nadruków.

Beachflagi – reklama na wysokości

Umieszczenie flag plażowych na wolnym powietrzu to zamierzone posunięcie – efektowny łopot flag, umocowanych do wysokich masztów przyciąga uwagę i wzrok przechodniów. Oczywiście, tego typu banery nie są przeznaczone do stosowania tylko na zewnątrz – znakomicie sprawdzą się również w wysokich halach podczas imprez sportowych czy w zamkniętych pomieszczeniach, przy stanowisku reprezentanta danej firmy.

Flagi plażowe wykonane są z bardzo trwałego materiału, zdolnego oprzeć się porywistym podmuchom wiatru, intensywnym opadom atmosferycznym, a także zmiennej temperaturze. Nadruki wykonane bywają dwustronnie – z tego powodu materiał powinien być bardzo gęsty, by obydwie strony flagi były doskonale widoczne. Należy podkreślić, że niektóre modele beachflag są odporne również na promieniowanie UV, dlatego ustawienie ich na plaży w letniej porze roku może być znakomitą formą reklamy.

Decydując się na reklamę firmy, warto więc zainwestować w beachflagi – ten krok zapewni większy zasięg rozpoznawalności firmy.